کفش پیاده روی نایک مردانه

نمایش 1–20 از 21 نتیجه

طوسی
30% 7,683,000 تومان
5,378,110 تومان
مشکی
35% 7,683,000 تومان
4,993,950 تومان
شیری
40% 11,043,000 تومان
6,625,800 تومان
سفید
40% 7,686,000 تومان
4,609,800 تومان

معرفی کفش پیاده‌روی نایک مردانه

پیاده‌روی یکی از فعالیت‌هایی محسوب می‌شود که خطر ابتلا به چاقی را کاهش داده و منجر به تناسب وزن خواهد شد. اما این فعالیت به یک جفت کفش مناسب نیاز دارد که کفش نایکی به خوبی توانسته با طراحی و عرضه کفش‌های پیاده‌روی ایده‌آل، پاسخگوی نیاز افراد در حین انجام این فعالیت لذت‌بخش باشد.

کفش پیاده روی نایکی مردانه به علت برخورداری از اصالت و کیفیت بهتر، به خوبی ضربات مداوم از پاشنه تا نوک پا را تحمل کرده و همینطور از وسط و پاشنه پای شما محافظت می‌نماید. این کفش نه‌تنها برای تحمل فشار و وزن؛ بلکه برای ایجاد وضعیتی راحت مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید کفش پیاده روی نایک مردانه می‌توانید از طریق همین صفحه از سایت معتبر بولگانو اقدام فرمایید.

خرید کفش پیاده روی نایک مردانه

کفش پیاده روی مردانه نایک از ضروری‌ترین ابزارها برای انجام این فعالیت است. این کفش مردانه می‌تواند سلامت عضلات پاها را در حین پیاده‌روی حفظ کند. همچنین کفش پیاده روی نایک مردانه می‌تواند از بسیاری آسیب‌ها جلوگیری کرده و عملکرد شما را بهبود بخشد؛ از این رو می‌توانید بدون هیچ احساس خستگی و نگرانی از بابت آسیب دیدن، پیاده‌روی کنید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کفش پیاده روی نایک مردانه، وزن سبک آن است که به شما امکان پیاده‌روی در مسافت‌های طولانی را می‌دهد. این ویژگی باعث می‌شود تا هنگام راه رفتن و دویدن با این کفش‌ها احساس سبکی کنید.

قیمت کفش پیاده روی نایک مردانه

قیمت کفش پیاده‌روی نایک مردانه با توجه به فناوری‌های به‌کار رفته و مدل کفش متفاوت است. همچنین نوسانات بازار نیز روی قیمت این کفش تاثیر می‌گذارد. با این حال فروشگاه بولگانو در چند سال اخیر کمترین تغییرات قیمت را در این زمینه داشته است. شما می‌توانید جهت خرید اینترنتی کفش پیاده روی مردانه نایک از طریق همین صفحه اقدام کرده و روی یکی از محصولات موجود کلیک نمایید.