کفش پیاده روی اسکیچرز

نمایش 1–20 از 25 نتیجه

مشکی
38% 7,913,000 تومان
4,906,060 تومان
ترکیبی
40% 8,807,000 تومان
5,284,200 تومان
مشکی
25% 5,163,000 تومان
3,872,250 تومان

کفش پیاده روی اسکیچرز

برند اسکیچرز یکی از برترین برند های ایالات متحده است که کفش های راحت و مقرون به صرفه ای را در سبک ها و طرح های متفاوت در بازار عرضه میکند. کفش هایی اسکیچرز با توجه به تنوع زیاد و کیفیت بالایی که دارند بسیار محبوب هستند.امروزه پیاده روی یکی از برنامه های روزمره بسیاری از افراد است که به سلامتی خود اهمیت می دهند به حساب می آید پزشکان و متخصصان توصیه می کنند که روزانه حداقل نیم ساعت از وقت خود رابه پیاده روی اختصاص دهند.
با این وجود بسیاری از افراد از پیاده روی خود ناراضی هستند و تجربه خوبی از آن ندارند. تعداد زیادی از این افراد دچار کمر درد و پا درد می شوند به دلیل عدم استفاده از کفش های پیاده روی مناسب در زمان پیاده روی است. کفش پیاده روی اسکیچرزمردانه و زنانه با داشتن تکنولوژی های پیشرفته جزو بهترین و معروف ترین برند های کفش در این زمینه به حساب می ایند.
در ادامه این مطلب قصد داریم به ویژگی های کفش پیاده روی اسکیچرز بپردازیم:

مزیت های کفش پیاده روی اسکیچرز

قیمت

اسکیچرز یکی از برترین برند ها در ایالت متحده است که کفش های راحت و قیمت مقرون به صرفه ای دارد. کفش های اسکیچرز با توجه به کیفیت و متریال مواد مصرفی قیمت بسیار مناسبی دارند.

وزن

یکی از ویژگی هایی که اهمیت بسیار زیادی دارد ، وزن کفش است. در زمان پیاده روی پاها بیشترین وزن را تحمل می کنند. بنابراین کفش پیاده روی باید به اندازه ای سبک باشد تا بتواند آن را در ساعات طولانی تحمل کند.

راحتی

انعطاف پذیری این کفش پیاده روی باعث می شود در هنگام راه رفتن  کفش با پاهایتان و  وزن شما حرکت کند و خم شود.

کیفیت

کفش اسکیچرز با ماندگاری بالا و حفظ ظاهر و دوام خود در صورتی که به خوبی از آن مراقبت شود تا ماه ها و حتی سال مورد استفاده قرار می گیرد.

تنوع

اسکیچرز ها با ظاهری مدرن و سبک، بیشترین تعداد مدل ها را طبق فصول متفاوت سال بر اساس مد روز تولید می کند.

تکنولوژی های کفش پیاده روی اسکیچرز

Memory foam

یکی از نقاط فروش بسیاری از مدل های کفش اسکیچرز تکنولوژی مموری فوم است که ضربه های وارده به پا را به خوبی جذب می کند و همچنین می تواند به توزیع و تعادل پا در داخل کفش کمک کند و فشار زیادی به یک طرف یا طرف دیگر پا وارد نمی شود.

Air cool

یک فناوری بالشتک پیشرفته استکه با ارئه راحتی و پشتیبانی بهینه طراحی شده است. کفی خنک شده با هوا می باشد که گرما را از پاها شما می گیرد و به شکل قالب پا شما در می آورد. فناوری air cool با استفاده از حباب های ریز هوا برای جذب ضربه ، کاهش نقاط فشار و ایجاد بالشتک بهتر کار می کند.

کلام آخر

کفش پیاده روی اسکیچرز در هنگام پیاده روی برای پاهای شما مناسب است، زیرا با جذب شوک ناشی از دویدن و راه رفتن طراحی شده است و در عین حال درد و خستگی را نیز کاهش می دهد. برای اطلاع از قیمت کفش پیاده روی اسکیچرز اورجینال می توانید به فروشگاه معتبر بولگانو مراجعه کنید.