مقنعه ورزشی زنانه

نمایش دادن همه 3 نتیجه

خرید مقنعه حجاب زنانه
یکی از مهم‌ترین پوشش‌هایی که در فصل بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و بانوان بسیاری به دنبال خرید آن هستند، مقنعه نام دارد. این پوشش توسط کارمندان خانم در ادارات نیز باید استفاده شود، تا جایی که مقنعه به عنوان یکی از بخش‌های ضروری لباس‌‌ زنانه در کشورهای اسلامی به شمار می‌رود. خرید مقنعه حجاب زنانه باید با دانش کافی در ارتباط با کارکرد و همینطور جنس آن صورت گیرد. برای خرید و اطلاع از قیمت مقنعه می‌توانید از محصولات موجود در این صفحه بازدید کرده و محصول مورد نظر خود را با قیمتی مناسب از فروشگاه اینترنتی بولگانو سفارش دهید.
مقنعه چیست؟
مقنعه یکی از کامل‌ترین پوشش‌هایی است که خانم‌ها برای سر خود استفاده می‌کنند و کاربرد بسیاری در کشورهای اسلامی از جمله ایران دارد. این پوشش در محیط‌های اداری نیز توسط کارمندان خانم باید رعایت شود. همچنین بانوان ورزشکار نیز از این پوشش در مسابقات استفاده می‌نمایند.
مزایای خرید مقنعه حجاب زنانه
مقنعه پوششی است که از مدل‌های مختلفی برخوردار بوده و به طور کامل موها را می‌پوشاند. در دهه‌های 60 و 50 مدل‌ چانه‌دار این پوشش بیشتر مورد استفاده قرار می‌گرفت، اما امروزه استفاده از این مدل بسیار کمتر شده است. برخی از مدل‌‌های این پوشش در قسمت بالای سر خود یک نوار دوخته شده داشتند که این نوار موجب همیشه مرتب ماندن مقنعه و عدم نیاز آن به اتو می‌شد. در ادامه به مزایای استفاده از مقنعه حجاب زنانه اشاره می‌کنیم.

مقنعه یکی از راحت‌ترین و کامل‌ترین پوشش‌ها برای حجاب سر است.

از مقنعه می‌توان به راحتی زیر چادر استفاده کرد.

این پوشش با انواع لباس‌ها و فرم‌ها هماهنگ می‌شود.

استفاده از مقنعه راحت است و نیاز به صرف وقت زیادی ندارد.
نکات مهم هنگام خرید مقنعه
مقنعه پوششی برای دخترانی است که به مدرسه می‌روند و برای خرید آن نیاز به در نظر گرفتن عوامل مختلفی می‌باشد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم.
توجه به جنس پارچه
برای خرید مقنعه باید به جنس پارچه آن توجه نمایید. در صورتی که در فصول گرم سال هستید، استفاد از مقنعه‌هایی که از پارچه‌های پشمی یا کلفت دوخته شده‌اند، به هیچ عنوان مناسب نیست. چنانچه در فصول سرد سال به سر می‌برید؛ بایستی از مقنعه‌های ضخیم‌تر استفاده نمایید تا از نفوذ سرما به سر شما جلوگیری شود.

البته بهترین جنس پوشش سر، پارچه‌های نخی هستند؛ زیرا این نوع از پارچه‌ها از ورود و خروج گرما و حرارت جلوگیری می‌کنند. بدین ترتیب مقنعه‌های نخی برای تمامی طول سال گزینه مناسبی به شما می‌روند.
توجه به رنگ مقنعه
با وجود اینکه رنگ مقنعه باید با توجه به فرم مدارس و ادارات انتخاب شود، اما در صورتی که حق انتخاب با شما است، می‌توانید از رنگ‌های روشن مانند سبز، فیروزه‌ای، کرم و یا آبی استفاده کنید که زیبایی بیشتری به ظاهر شما می‌بخشند. نکته مهم دیگر در ارتباط با انتخاب رنگ مقنعه این است که این رنگ باید با سایر لباس‌های شما نیز هماهنگ باشد. به عنوان مثال انتخاب یک مقنعه کرم رنگ گزینه مناسبی با مانتو و شلوار قهوه‌ای خواهد بود.
روش نگهداری مقنعه حجاب زنانه
از آنجایی که مقنعه‌های نخی رنگ می‌دهند، توصیه می‌شود که آن‌ها را به صورت جداگانه و با آب سرد بشویید. مقنعه‌های تیره رنگ را با شوینده‌های مایع و مقنعه‌های روشن را با پودر صابون شستشو دهید تا لطافت آن‌ها حفظ شود. درنهایت نیز از نرم‌کننده برای شستشوی مقنعه استفاده کنید. برای خشک کردن نیز آن را به پشت و رو پهن کنید تا از بور شدن مقنعه جلوگیری شود.
خرید اینترنتی مقنعه حجاب زنانه از بولگانو
مقنعه یکی از پوشش‌های پرکاربرد برای بانوان محسوب می‌شود که در موقعیت‌های رسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید آنلاین مقنعه زنانه می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی بولگانو اقدام کرده و این محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.