کفش پیاده روی زنانه

نمایش 1–20 از 153 نتیجه

ترکیبی
35% 6,013,000 تومان
3,908,450 تومان
ترکیبی
35% 9,613,000 تومان
6,248,450 تومان
خاکستری
35% 7,683,000 تومان
4,993,950 تومان
مشکی
30% 7,680,000 تومان
5,376,000 تومان
کرمی
35% 8,427,000 تومان
5,477,550 تومان

کفش پیاده روی زنانه اصل در بولگانو

کفش پیاده روی زنانه ضروری است که براساس استاندارد های لازم یک کفش پیاده روی، طراحی شده باشد و علاوه براین بهتر است شکلی زیبا، جذاب و همراه با رنگ هایی روشن و شاد داشته باشد. جهت تهیه این نوع کفش ها لازم است در بعد از ظهر ها اقدام نمایید. زمانی که به یک فروشگاه خرید کفش پیاده روی زنانه رجوع می کنید بایستی بیان کنید که، در پی خرید کفش پیاده روی می باشید تا فروشنده بتواند کفش مطلوبی را در دسترس شما قرار دهد.

دقت داشته باشید که شما برای راه رفتن به محصولی نیاز دارید که، کم وزن و سبک باشد بدین صورت این کفش نبایستی ساق دار یا چرم باشد، بلکه محصول کم وزن و سبک تر می باشد که جنس رویه آن از پارچه می باشد تا علاوه بر جریان هوا درون کفش، در زمان پیاده روی شما را اذیت و خسته نکند. همچنین بایستی حتما به پاشنه کفش هم توجه نمایید تا این ضربه گیر با کارکردی مطلوب تندرستی پا های شما را ضمانت نماید.

چگونه کفش پیاده روی زنانه خارجی و ایرانی راحت، انتخاب کنیم؟

پیاده روی معمولا استرس را کاهش می دهد و سبب می شود که سالم بمانید. ولی برای این کار مسلما به تجهیزاتی مناسب نیاز است. راز موفقیت در این حیطه، مطمئن بودن از کفش زنانه مناسب پیاده روی است.

خصوصیات عمده یک کفش پیاده روی زنانه که بایستی در پی آن باشید، عبارتند از:

•نخست بایستی پاشنه دار باشند و این پاشنه بایستی نرم و انعطاف پذیر باشد.

•برعکس پاشنه، بخش جلویی پاشنه و همچنین قسمت عقب کفش بایستی محکم باشد.

•بخش بالایی پاشنه اگر تنگ باشد، پا به طرف بیرون از این محصول کشیده خواهد شد.

•چنانچه گشاد باشد در حین راه رفتن، کفش به طرف داخل حرکت می کند.

•اگر می خواهید به پیاده روی بروید، کفشی را انتخاب نمایید که یک سایز از پای شما بزرگتر باشد.

•بخش جلویی کفش که شست پای شما را در آن قرار گرفته است بایستی این امکان را فراهم کند که انگشت شست حرکت نماید و خم شود.

•یک کفش پیاده روی زنانه خارجی و ایرانی  راحت، بایستی دارای زیره انعطاف پذیر باشد.

•اطمینان حاصل نمایید که زیره کفش دارای شیار است، این مسئله سبب منعطف پذیری کفش در زمان حرکت می شود و از لیز خوردن در سرازیری و سقوط شما ممانعت می کند.

•لایه وسطی کفش زنانه مناسب پیاده روی بایستی، از مواد نرم و با کیفیت تولید شده باشد و مطمئنا اصلی ترین قسمت کفش می باشد.

•سطح کیفی لایه های کفش بایستی به گونه ای باشد که احساس کنید پای شما در بالش فرو رفته است.

•بایستی کفی کفش متناسب با  فرم  پا باشد و در این صورت بهتر است که ضد شوک هم باشد.

•رویه کفش بایستی به گونه ایی باشد که جریان هوا را به داخل و بیرون کفش هدایت کند تا پا به راحتی بتواند تنفس نماید. 

•چنانچه کفی کفش بی کیفیت است لازم است  یک کفی ژله ای بکار ببرید.

نکات عمده در زمان خرید کفش پیاده روی زنانه

همانطور که میدانید انواع کفش پیاده روی زنانه به صورت مستقیم، با صحت و تندرستی پا ها مرتبط است. و در صورت نامطلوب بودن کفش نمی توانید به ورزش کردن یا پیاده روی ادامه دهید پس در این صورت تعیین یک کفش زنانه مخصوص پیاده روی، از اهمیت بسزایی برخوردار است. زمان خرید این محصول افزون بر قیمت کفش پیاده روی زنانه بایستی، به مسائل دیگری مانند کم وزن بودن و راحتی پا در کفش هم دقت شود. کفش پیاده روی بدون بند می تواند یک گزینه مطلوب باشد چرا که این نوع کفش ها افزون بر راحتی پا، بکارگیری آسان تری دارد و خیلی ساده به پا می رود.

یکی از عمده ترین نکات که در زمان خرید ‌کفش پیاده روی زنانه بایستی به آن توجه نمود انتخاب کفش، متناسب با اندازه پا می باشد. در بعضی موارد امکان دارد یک کفش استاندارد جهت پیاده روی را خریداری کنید ولی نتوانید یک پیاده روی مطلوب را تجربه نمایید و دلیل آن هم فیکس نبودن اندازه پا با کفش است. اینکه پای شما داخل کفش می رود به مفهوم مناسب بودن آن برای پای شما نیست. فراموش نکنید که لازم است میان انگشتان پا در جلوی کفش تقریبا ۲ سانتی متر فاصله باشد تا کفش به انگشتان پا نیرو وارد نکند و سبب ضربه خوردن انگشتان پا نشود.

در زمان خرید کفش پیاده روی زنانه، به قوس کفش توجه نمایید و کفشی را بایستی برگزینید که، قوس آن مناسب با قوس پای شما باشد. لازم به ذکر است زمان تهیه این محصول تنها دقت به اندازه کفش کافی نیست بلکه دقت به فیکس بودن کفش با پا و راحتی پا درون کفش، حائز اهمیت می باشد. خیلی از سازندگان محصولات ورزشی، کفش های مناسب و مخصوص پیاده روی را هم تولید می کنند. با ملاحظه به گوناگونی برند های سازنده محصولات ورزشی می توان بیان کرد که، قیمت کفش پیاده روی زنانه نیز بسیار متمایز می باشد.

خرید اینترنتی کفش پیاده روی زنانه کار درستی است؟

شما تمایل دارید دست به خرید اینترنتی کفش مخصوص پیاده روی زنانه بزنید. نخست مرورگر خود را باز نمایید و جمله خرید آنلاین کفش زنانه مناسب پیاده روی را در آن وارد کنید و سپس به جستجو بپردازید. شمار سایت هایی که در این زمینه مشغول به کار هستند معمولا  زیاد می باشند پس در این صورت امکان دارد شما کمی سر در گم شوید و همه صفحات را باز و بسته نمایید، در نتیجه دو دل می شوید و ترجیح می دهید به صورت حضوری به فروشگاه حضوری بروید و خرید خود را انجام دهید. به چه دلیل؟ زیرا امکان دارد این مسئله به ذهن همه ی ما خطور کرده باشد که، اگر کفش سایز پای من نباشد چه کار باید کرد؟ یا اینکه چگونه مطمئن شویم که کفش مورد نظر اورجینال است یا خیر؟

در جواب به سوال نخست، بایستی عرض کرد بیشتر سایت های معتبر راهنمای اندازه، جهت انتخاب درست سایز کفش را در صفحه خود قرار داده اند و چنانچه با وجود این راهنما باز هم دو دل بودید، می توانید نظرات خریداران را بخوانید و مناسب ترین مدل را برای خود انتخاب کرده و خریداری نمایید. در جواب به پرسش دوم بایستی بیان کرد که، به هیچ عنوان یک مرکز خرید اینترنتی موثق با ارائه کفش های پیاده روی کپی یا فیک، ارزش و اعتبار مرکز خود را پایین نمی آورند. بولگانو یکی از معتبر ترین فروشگاه های مناسب خرید انواع کفش های اصل از برند های معتبر و نام آشنا در دنیا را برای شما فراهم می آورد.