کوله پشتی

نمایش 1–20 از 70 نتیجه

کوله پشتی اصل در بولگانو

کوله پشتی یا کیف کولی، کوله ای از جنس پارچه می باشد که به وسیله دو بند که از روی سر شانه ها ی فرد عبور می کنند، نگه داشته می شوند.‌ در تولید این نوع کیف ها گاهی استثنا هایی نیز وجود دارد و ممکن است به جای دو بند از یک بند استفاده شود.‌ یک بند مخصوص کیف های سبک تر و کوچکتر می باشد.

خرید کوله پشتی

یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید این مدل کیف به آن توجه نمود، اندازه آن است. تهیه یک کیف متناسب با اندازه و نیازهای فرد از اهمیت زیادی برخوردار می باشد زیرا خرید یک کیف کوچک علاوه بر این که وسایل مورد نیاز به درستی در آن جای نخواهند شد، به طور صحیح بر روی لگن فرد نیز قرار نخواهد گرفت. در نتیجه فشار مضاعفی را بر شانه های او وارد خواهد کرد. این در حالی است که انتخاب یک مدل بیش از اندازه بزرگ هم ایده جالب و مناسبی نخواهد بود زیرا اندازه بزرگ تر نیز مشکلات خاص خود را دارد. به صورتی که امکان جابه جایی و راه رفتن را از فرد سلب خواهد کرد. راحتی کالای مورد نظر مهم ترین اصل در انتخاب آن می باشد. باید انواع مختلف آن را امتحان کرد، تا بهترین و مناسب ترین نوع را انتخاب و خریداری نمود.

بهترین راه برای امتحان گنجایش کوله پشتی

بهترین راه برای امتحان گنجایش مدل های مختلف این نوع کیف آن است که، تمام لوازمی که می خواهید در کیف قرار دهید را در یک کیسه پلاستیکی بزرگ بگذارید. سپس ارتفاع و طول و عرض آن را اندازه گیری نمایید. اعداد به دست آمده برای تشخیص حجم به سانتیمتر مربع که برای کوله خود در نظر گرفته اید را ضرب کنید و عدد به دست آمده میزان حجم کیف مورد نیاز شما خواهد بود. با در دست داشتن چنین اعدادی بدون هیچ گونه دردسر و ناراحتی می توانید متناسب ترین کوله پشتی را برای خود خریداری نمایید.

چگونه یک  کوله پشتی با کیفیت را انتخاب کنیم؟

برای خرید یک کوله پشتی با کیفیت باید با دقت و توجه بسیار، دوخت آن را بررسی کنید. سپس با دست به  درزهای آن فشار وارد کنید که اگر درزها از هم باز نشدند و نشانه هایی از در رفتگی در آن ها مشاهده نشد، به سراغ سگک ها بروید و آن ها را با دقت وارسی نمایید. اگر به راحتی آزاد شدند کوله انتخابی شما مطابق استاندارد تولید شده است. زیرا سگک هایی که به راحتی باز شوند علاوه بر محافظت از ابزارها و وسایل درون کیف، دسترسی به آنان را برایتان آسان تر خواهد کرد. همچنین  بند های قابل تنظیم یکی دیگر از نشانه های یک کیف با کیفیت و استاندارد می باشد زیرا به راحتی می توان بار را اضافه و یا کم کرد. وجود یک پوشش برزنتی یا بارانی از خیس شدن کوله جلوگیری خواهد کرد. همچنین وجود نقاط اتصالی که از جنسی محکم باشند، این امکان را فراهم خواهند کرد تا به راحتی ابزارها و وسایل جانبی را به کوله آویزان کرد.

انواع کوله پشتی

اغلب ما از کوله پشتی خاطره های شیرین و به یاد ماندنی داریم. اولین روزهای مدرسه و شوق بر دوش نهادن آن هرگز از خاطرمان پاک نخواهد شد. اما این نوع کیف ها دارای مدل های متنوع و مختلفی می باشد و مدل مدرسه تنها یک نمونه از آن ها است. مدل دانشجویی، لپ تاپ، فانتزی و مسافرتی،  کوهنوردی و کوله پشتی ورزشی از انواع دیگر کوله می باشند.  

مدل فانتزی: این مدل در انواع طرح ها و رنگ های مختلف تولید و ساخته خواهند شد. رنگ های روشن و استفاده از متریال پارچه و چرم در طراحی و دوخت آن ها از مهم ترین ویژگی آن ها می باشد. اغلب این کوله ها کم حجم می باشند و تنها برای نگهداری ابزارهای ساده مانند گوشی موبایل و دسته کلید و غیر مناسب می باشند.

مدل مدرسه: این نوع از کوله ها را باید با نهایت دقت انتخاب و خریداری نمود زیرا نمونه های غیر استاندارد از آن در بازار به وفور یافت می شوند. در تولید این مدل، از متریال های محکم و با دوام استفاده خواهد شد. در زمان خرید باید به اندازه و فرم بندها توجه بسیار کرد زیرا بندهای غیر استاندارد باعث آسیب رساندن به گردن و شانه های دانش آموزان خواهند شد.

مدل لپ تاپ: این نوع از کوله ها را از جنسی مقاوم و البته نرم و با کیفیت تولید خواهند کرد. جنس رویه آن ضد آب می باشد تا در صورت خیس شدن از خرابی و آسیب به لپ تاپ جلوگیری شود.

مدل مسافرتی: این نوع از کوله ها اغلب جا دار و نسبتا بزرگ می باشند و تا حد زیادی شبیه به چمدان می باشند زیرا در قسمت زیر آن دو چرخ کوچک تعبیه شده اند، تا در صورت خستگی بتوان آن را بر روی زمین قرار داد.

کلام آخر

برای انتخاب و خرید بهترین مدل از انواع کیف ها و کوله پشتی ها، می توانید به فروشگاه اینترنتی بولگانو مراجعه نماید. این فروشگاه انواع مختلف کوله را با طرح ها و رنگ ها و کاربردهای متنوع، عرضه خواهد کرد.