کفش پیاده روی مردانه

نمایش 1–20 از 266 نتیجه

مشکی
28% 7,363,000 تومان
5,301,360 تومان
مشکی
20% 6,969,000 تومان
5,575,200 تومان
مشکی
33% 12,573,000 تومان
8,423,910 تومان

خرید کفش پیاده روی مردانه اصل در بولگانو

کفش پیاده روی مردانه به چه کفشی گفته می شود؟ ورزش کردن یکی نشاط انگیز ترین فعالیت بدنی به حساب می آید به ویژه ورزشی به اسم پیاده روی که یکی از آسان ترین و ارزان ترین ورزش ها به شمار می آید. سوال اینجاست چرا می گوییم آسان؟ چرا که افزون بر ورزش کردن حس راحتی خواهید داشت و از مشاهده مناظر پیرامون خود لذت می برید. ارزان و به صرفه بودن این فعالیت بدنی هم به این علت است که جهت آغاز پیاده روی احتیاجی به تمهید مقدمات ویژه ای نیست و فقط با یک کفش پیاده روی و لباس مناسب، می توانید از پیاده روی خود نهایت لذت را ببرید.

هم اکنون تولید کنندگان کفش های ورزشی مبادرت به تولید اقسام متنوع کفش ها، مناسب با هر ورزشی کرده اند. کفش هایی که برای مردان به صورت مجزا طرح ریزی شده اند. به هر حال این مطلب در خصوص کفش پیاده روی مردانه است. در زمان خرید هر محصولی احتیاج به آگاهی از نکاتی دارید تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. در ادامه به ارائه این نکات خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

نکات عمده پیش از خرید کفش پیاده روی مردانه اصل

کفش مردانه پیاده روی به کفشی گفته می شود که از قدرت و سطح کیفی زیادی برخوردار باشد چرا که نباید در زمان پیاده روی در مسافت های زیاد، کفش ساییده شود و یا صدمه ببیند. به علت جنس بکار برده شده در ساختار اینگونه کفش ها، ماهیچه های پا را زیر فشار نمی گذارد و می توانید  آنها را به آسانی بکار ببرید. فراموش نکنید در زمان بکارگیری این نوع کفش، حتما از جوراب های نخی استفاده نمایید. نکات ساده و مهم که پیش از خرید کفش پیاده روی مردانه اصل بایستی بدانید عبارتند از:

•فرق کفش مردانه مخصوص پیاده روی و دویدن

کفش پیاده روی مردانه همواره مستحکم می باشند و به آسانی خم نمی شوند در صورتی که کفش های کتانی که مخصوص دویدن هستند منعطف پذیر هستند و به آسانی خم می شوند. در این صورت چنانچه شما هر دو نوع ورزش را انجام می دهید بایستی دو کفش مجزا  تهیه نمایید.

•شب ها کفش بخرید.

همانطور که پاهای شما در طی روز خیلی فعال می باشند، ورم نموده و همچنین بزرگ تر می شوند. در این صورت بهتر است کفش های خود را در شب خریداری نمایید تا مسئله ای به وجود نیاید.

•حتما جوراب بپوشید.

از نکات عمده در زمان خرید کفش مردانه پیاده روی اصل که باید فراموش نکنید این است که، زمان پیاده روی یا راه رفتن جوراب بپوشید. ضروری است حتما جوراب نخی بکار ببرید که عملکرد کفش را بهبود بخشد یا درد را کمتر نماید و از اعمال اختلال در اندام پیشگیری نماید.

•کفش سایز پای خود خریداری نمایید.

میان انگشت شست و جلوی کفش بایستی تقریبا ۲ سانتی متر فاصله باشد. در این صورت نبایستی کفش مردانه پیاده روی را انتخاب و خریداری نمایید که پای شما را اذیت کند.

ویژگی های بهترین کفش پیاده روی مردانه

بهترین کفش پیاده روی مردانه معمولا دارای خصوصیات مهمی می باشند ‌که عبارتند از:

وزن یکی از خصوصیات این نوع کفشها می باشد. کفش پیاده روی مردانه بایستی سبک و کم وزن باشد تا زمان دویدن یا راه رفتن با آن حس راحتی کنید. همواره وزن استاندارد این کفش ها میان ۲۰۰ الی ۳۰۰ گرم می باشد. در زمان ورزش یا راه رفتن معمولا تعرق بدن و پاها بالا می رود و کفش بایستی امکان تنفس داشته باشد و هوا در آن جریان داشته باشد. این جریان هوا در کفش های حاوی رویه پارچه ای به صورت مطلوبی انجام می گیرد.

انعطاف پذیری یکی از ویژگی‌های میباشد که هنگام خرید کفش مردانه در هر سبکی باید به آن توجه کنید. کفش های پیاده روی مردانه که از انعطاف خوبی برخوردار نیستند در دراز مدت به تاندون آشیل و ماهیچه پشت پای شما آسیب می‌رساند. زیره این کفش ها بایستی حاوی برآمدگی هایی در قسمت میانی کفش باشد تا نیروی ناشی از ضربات ایجاد شده را بهتر به پا انتقال دهد. کفش پیاده روی معمولا دارای رویه کوتاهی است تا پاشنه پا توانایی حرکت بیشتری را در آن داشته باشد. قسمت پنجه پا در این کفش بایستی مقداری پهن تر از کفش های عادی باشد تا به انگشتان پا نیرو وارد نشود.

در زمان خرید این محصول بایستی انحنا و شکل پاهای خود را مدنظر قرار دهید.اندازه پاها در سن بزرگسالی هم تغییر می کند، در این صورت هر ساله این تغییرات را چندین بار اندازه گیری نمایید. پیش از دویدن یا راه رفتن حتما جوراب بکار ببرید تا علاوه بر پیشگیری از تعریق و سُر خوردن پا در درون کفش، کفش با پا چفت شود. چنانچه وزن شما زیاد است، کفی کفش شما بایستی دارای بالشتک های بسیاری باشد تا وزن شما را به شیوه برابر بر روی زمین پخش کند. برای افرادی که وزن زیادی دارند پاشنه کفش پهن تر است که این مشخصه شما را کمتر خسته می کند.

پاشنه این کفش ها نباید بسیار قطور یا بسیار نرم باشد و هریک امکان دارد زمان پیاده روی، مسائلی را برای شما ایجاد نمایند. رویه این نوع کفش ها لازم است از الیاف کتان باشد این جنس به گردش هوا درون کفش کمک می کند و از ایجاد بیماری های قارچی در قسمت پا ممانعت می کند.

قیمت کفش پیاده روی مردانه

قیمت کفش پیاده روی مردانه در سایت های معتبر هر روز چندین بار به روز رسانی می شود. برای دیدن قیمت درست و دقیق، خرید آنلاین و تطبیق نرخ فروشندگان و یا پی جویی نرخ این نوع کفش ها، می توانید به این سایت بولگانو مراجعه نمود. در این سایت انواع کفش ورزشی مخصوص پیاده روی در انواع برند های معتبر اسکچرز، مرل، کلمبیا و …. همراه با لیست قیمت مشاهده کنید.