تمیز کننده کفش

نمایش 1–20 از 35 نتیجه

ضرورت تمیز کردن کفش ها

احتمالا شما نیز از آن دسته افرادی هستید که لباس های خود را به طور مداوم و پس از هربار استفاده شستشو میدهید اما تا زمانی که احساس نکنید کفش هایتان نیازمند شستشو فوری هستند برای تمیز کردن آن اقدامی نمیکنید. کفش های شما به دلیل داشتن تماس مستقیم با زمین بیش تر در معرض کثیفی ها قرار میگرند و تعریق پاها در کفش سبب ایجاد باکتری و بوی بد پا میشود. از این رو تمیز کردن کفش باید بخشی از روتین نظافتی شما باشد.

مزایا استفاده از تمیز کننده کفش

لکه ها، الودگی ها و کثیفی ها به بافت کفش آسیب میرسانند و باعث کاهش طول عمر کفش میشوند که استفاده از تمیز کننده مناسب کفش این مشکلات را به حداقل میرساند، بافت کفش را حفظ میکند و کفش های شما را مانند روز اول درخشان و تمیز نگه میدارد. برخی اوقات نیز شما وقت کافی برای شستشو و خشک کردن کفش‌هایتان را ندارید که در این مواقع داشتن یک اسپری های تمیز کننده کفش در جاکفشی خود کمک میکند در مدت کوتاهی (حداکثر 30 دقیقه) کفش هایتان را تمیز کنید. البته ناگفته نماند که در انتخاب تمیز کننده کفش باید کمی وسواس به خرج دهید و مناسب ترین آن را نسبت به جنس کفش خود پیدا کنید. در ادامه انواع تمیز کننده کفش را بررسی میکنیم.

انواع تمیز کننده کفش

امروزه متریال هایی که در تولید رویه کفش استفاده میشود بسیار گستره است از چرم طبیعی و مصنوعی گرفته تا کفش های پارچه ای که هر کدام نیازمند نوع خاصی از تمیز کننده هستند. شما میتوانید در فروشگاه بولگانو انواع اسپری تمیز کننده و پاک کننده، کرم های کفش، واکس و اسپری های ضد آب کننده کفش را از برند های معتبر المانی مانند بلینک و وولی پیدا کنید.

روش استفاده از تمیز کننده کفش ها

قبل از تمیز کردن کفش حتما باید سطح آن را از الودگی ها و کثیفی ها با استفاده از یک فرچه پاک کنید. در صورتی که سطح کفش دارای گرد و خاک باشد ممکن است نتیجه عکس بگیرید. سپس آن را از فاصله 30 سانتی متری بر روی کفش اسپری کنید و به صورت عمودی بر روی کفش بمالید. (اینکار را باید با اسفنجی که در جعبه قرار دارد انجام دهید، اگر به هر دلیل قادر به استفاده از آن نبودید میتوانید از یک پارچه تمیز کمک بگیرید). و در آخر نیز باید اجازه دهید کفش ها به مدت 10 دقیقه خشک شوند.

آیا خرید اسپری ضد آب کننده کفش تاثیر دارد؟

در یک کلمه «بله» اما استفاده از اسپری ضد آب کننده کفش به معنی ضد آب شدن کفش شما نیست و تنها سبب مقاوم شدن کفش در برابر مایعات میشود. ناگفته نماند که از این ماده باید قبل از پوشیدن کفش استفاده کرد و استفاده از ان بعد از کثیف شدن کفش هیچ تاثیری ندارد. اگر بر روی تمیزی کفش خود حساس هستید بهتر است در کنار خرید کفش یک اسپری ضد آب کننده نیز خریداری کنید و قبل از پوشیدن کفش از آن استفاده کنید.