سعی ما در بولگانو بر این است که سفارشات شما عزیزان در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد. در فروشگاه بولگانو دو روش برای ارسال سفارشات در نظر گرفته شده است که با توجه به موقعیت مکانی، شما می‌توانید یکی از این روش‌ها را هنگام ثبت سفارش انتخاب نمایید.

  • پست پیشتاز ( اداره پست جمهوری اسلامی ) رایگان
  • پست هوایی “پرواز مستقیم فقط به تهران” ( ارسال محصولات تا فرودگاه تهران رایگان بوده اما هزینه پیک درون شهری به عهده مشتری می‌باشد )

     

ارسال با پست پیشتاز

پس از ثبت سفارش حداکثر تا ۲۴ ساعت سفارش بسته بندی گردیده و آماده ی تحویل به پست می‌شود (سفارشات در روزهای 5شنبه و جمعه ارسال نمیگردند). مرسوله های تمام شهرستان‌ها از 5 تا 8 روز (طبق گفته های مسئولان مرکز مبادلات پست) به مقصد خواهد رسید.پس از تحویل مرسوله به پست،کد رهگیری مرسوله پس از دو روز برای خریدار ارسال خواهد شد (از طریق واتساپ به شماره تماس درج شده در پنل ازسال میشود). با استفاده از این کد می توان در سامانه رهگیری مرسولات پستی سفارش و مرسوله را پیگیری نمود.

آدرس سامانه رهگیری: www.tracking.post.ir/

اطلاعات بیشتر درباره پست پیشتاز

این سرویس سریع ترین سرویس پستی کشور می‌باشد که عملیات پستی آن از لحظه قبول تا توزیع در داخل و خارج کشور در کوتاه ترین زمان ممکن انجام می‌شود. بهبود و توسعه بخشیدن به این سرویس مستلزم توجه مشتریان به نکات زیر است

  • استفاده از کد پستی عملیات را سریعتر و دقیق تر می کند.
  • استفاده از لفاف مناسب برای بسته بندی مرسولات از آسیب رسیدن به آن جلوگیری میکند.
  • در صورت عدم حضور گیرنده مرسوله برای وی، از طریق کارمندان اداره پست با ایشان تماس تلفنی حاصل شده که در صورت عدم برقراری ارتباط، مرسوله به فروشگاه بازگشت داده می‌شود
  • در صورت عدم دسترسی به شخص گیرنده در نشانی مراکز دولتی ، نظامی یا آموزشی و یا مجتمع های مسکونی مرسوله به دبیرخانه یا نماینده تعیین شده تحویل می شود.
  • در صورت نیاز به آگاهی از سرنوشت مرسوله می توان حداکثر تا سه ماه بعد از تحویل مرسوله در واحد پستی مبداء مراجعه و اقدام نمود.