کفش ایمنی کاترپیلار زنانه

نمایش دادن همه 4 نتیجه

خرید کفش ایمنی زنانه کاترپیلار

امروز در کشور های پیشرفته استفاده از کفش ایمنی یکی از فاکتور های مهم برای شروع کارکردن میباشد. استفاده از کفش ایمنی زنانه که از کیفیت و مقاومت خوبی برخوردار باشد این ضمانت را به شما میدهد که پاهای شما را از هرگونه آسیب که ممکن در محیط کار اتفاق بی‌افتد محافظت کند. همانطور که میدانید یکی بهترین مدل های موجود در بازار، انواع کفش ایمنی زنانه کاترپیلار میباشند که از مواد بسیار با کیفیت و خوبی ساخته میشوند.

ویژگی های کفش ایمنی کاترپیلار

  • مقاوم در برابر آب: از مواردی که ممکن است هنگام کارکردن به آن نیاز داشته باشید ضد آب بودن کفش ایمنی زنانه میباشد. در نتیجه اگر در محیط هایی کار میکنید که با آب سروکار دارید حتما به ضدآب بودن آن توجه کنید
  • عایق برق: مهم ترین عاملی که برایرخرید هر نوع کفش ایمنی باید در نظر بگیرید مقاوم بودن آن در برابر خطرات الکتریکی و برق میباشد که همه مدل های کفش کار زنانه کاترپیلار از این ویژگی برخوردار هستند.
  • پنجه کفش: باری محافظت از انگشان پا باید کفشی را تهیه کنید که از پنجه بسیار محکمی ساخته شده باشد. پنجه های فولادی و آهنی از مواردی هستند که در ساخت کفش ایمنی زنانه به کار میرود. اما یک مدل دیگر از پنجه محافظ کفش از جنس کامپوزیت وجود دارد که به سبب وزن سبکی که دارند بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند.
  • زیره کفش: در محیط های کارگاهی و کار به دلیل عدم توجه به اشیا تیز و برنده بر روی زمین باید کفشی را تهیه کنید که از زیره محکم و مقاومی ساخته شده باشد. زیره کفش ایمنی زنانه کاترپیلار دارای انواع تکنولوژی‌ها مانند: slip resistant، maximum traction و built tough میباشد که موجب استحکام، انعطاف پذیری و ضد لغزش و سایش شدن آنها میشود.