کیف کمری

نمایش 1–20 از 26 نتیجه

خرید کیف کمری اصل
کیف کمری یکی از انواع کیف می باشد که، برای نگهداری وسایل کوچک اما ضروری و مورد نیاز در طول روز از آن استفاده خواهد شد. این نوع وسیله دارای یک بند است که، می توان بر روی کمر یا ران ها آن را بست و یا آویزان نمود. با وجودی که دارای اندازه و ابعاد  کوچکی می باشند اما بسیار کاربردی بوده و نیاز روزانه اشخاص به حمل وسایل ضروری را برطرف خواهند کرد.
قیمت کیف کمری مردانه
قیمت کیف کمری مردانه بسته به نوع و جنس و همچنین کاربرد آن، متفاوت می باشد. گاهی در ساخت برخی از این محصولات از  قابلیت هایی استفاده خواهد شد که در قیمت تمام شده و نهایی آن ها به شدت تاثیر گذار خواهد بود. این نوع محصول به چند دسته تقسیم می شوند؛ مدل های ورزشی، مسافرتی، دوچرخه سواری، موتورسواری از جمله مدل های مهم و پرکاربرد این محصول می باشند. هر کدام از این دسته ها از نظر جنس و رنگ و مدل نیز به دسته های دیگری تقسیم خواهند شد. لازم به ذکر است که قیمت هر کدام از آن ها بسته به اندازه، جنس و کاربردی که دارند متفاوت می باشند.
نکته: اغلب مدل های مردانه این کالا، از جنس چرم و پارچه های ضخیم تولید می شوند و بهترین گزینه و انتخاب برای نگهداری وسایل با ارزش و ریز می باشند. قیمت نوع چرمی وبرزنتی، اندکی بیشتر از مدل های پارچه ای می باشد.
کیف کمری جدید
یافتن یک کیف کمری جدید و جذاب که از لحاظ قیمت نیز مناسب باشد، کار نسبتا دشواری است. با توجه به متنوع بودن مدل ها ی مختلفی که از این نوع کالا در بازار یافت می شود، تشخیص یک جنس اورجینال و اصل از یک جنس فیک و تقلبی مستلزم تجربه و شناخت انواع مدل ها می باشد. به همین دلیل خرید اینترنتی کیف کمری مردانه بهترین انتخاب است زیرا بدون صرف وقت و انرژی مضاعف و تنها با یک جستجوی ساده می توان مدل ها و طرح های گوناگون را مشاهده و انتخاب نمود و در صورت تمایل آن را خریداری کرد. در همین راستا و برای راحتی و آسایش مشتریان، فروشگاه بولگانو اقدام به عرضه بهترین و باکیفیت ترین و جدیدترین کیف کمری اصل نموده است. مناسب ترین نمونه های جدید این محصول عبارتند از:

مدل ابزاری، این نوع مخصوص نگهداری  ابزار است و بیشتر مورد استفاده مهندسان و نجاران و بنایان می باشد.

مدلی که به کیف کمک های اولیه معروف است.  و دارای فضایی مناسب برای نگهداری وسایل و ابزارهای اولیه پزشکی می باشد. این محصول اغلب مورد توجه پزشکان و بهیاران و پرستاران قرار گرفته است.

مدل آرایشگر، همان طور که از نامش مشخص است، طراحی آن به گونه ای است که می توان انواع وسایل آرایشگری از جمله قیچی، شانه و انواع برس و ماشین اصلاح را در آن قرار داد. این نوع کیف کمری قابل استفاده برای آقایان آرایشگر می باشد.

مدل مخصوص قرار دادن گوشی موبایل، این مدل مورد توجه طیف وسیعی از افراد قرار گرفته است. زیرا بهترین آیتم و انتخاب برای کسانی است که حمل  گوشی همراه، برایشان به یک معضل جدی تبدیل شده است. دوام و استحکام بالا و همچنین وزن اندک از مهم ترین ویژگی این محصول می باشد.

مزیت های خرید کیف کمری اصل
همان گونه که قبلا شرح داده شد، این کالا یک وسیله کاملا کاربردی در زندگی روزمره افراد با مشاغل مختلف می باشد. زیرا می توان وسایل و ابزارهای ریز و مهم را به راحتی و بدون نگرانی از گم شدن و یا خراب شدن در آن قرار داد. اما اگر بخواهیم مهم ترین مزیت های استفاده این محصول را نام ببریم، باید به موارد زیر اشاره کنیم:
۱: مطابق مد ها و ترند ها و استایل های مختلف طراحی شده اند.
۲: سبک و کوچک می باشند.
۳: در هر شرایط و مکانی می توان از آن استفاده کرد.
۴: مدت های طولانی می توان از آن استفاده کرد.
۵: قابل شست شو می باشند.