کفش آلترا زنانه

خرید کفش آلترا زنانه

برند آلترا یک شرکت آمریکایی تولید کننده تخصصی کفش های دویدن با ویژگی و طراحی منحصر به فرد است که توانسته جایگاه ویژه ای را در بین کفش های رانینگ به دست آورد. از کفش های زنانه آلترا میتوانید برای استفاده روزانه، پیاده روی، استفاده در باشگاه و رانینگ بهره ببرید. اگر به دنبال یک کفش با وزن مناسب، انعطاف پذیری بالا، چسبندگی و تنفس پذیری فوق العاده هستید پینشهاد ما به شما خرید کفش زنانه آلترا میباشد. اما فناوری های کفش آلترا به اینجا خلاصه نمیشود، در ادامه با تکنولوژی های این برند بیشتر آشنا میشویم.

مشخصات کفش آلترا زنانه

اصولا کفش های آلترا برای دویدن در جاده، دویدن در مسیر و استفاده های عمومی ساخته شده اند اما تفاوت عمده ای که این کفش های با سایر مدل های دارند به طراحی منحصر به فردشان برمیگردد.

Zero Drop چیست؟

گلدن هارپر، موسس این شرکت متوجه تفاوت دویدن با پای برهنه و دویدن با کفش های سنتی شد و معتقد بود که این کفش ها تاثیر منفی بر روی دویدن دارند به همین دلیل شروع به بریدن و برداشتن بالشتک کفش ها کرد و ثابت شد که این تغییرات دویدن افراد را طبیعی تر می‌کند. به عبارتی کفش های اورجینال زنانه آلترا، از قسمت پاشنه پا تا پنچه در یک فاصله از زمین قرار دارند که میتواند به حفظ تعادل شما در هنگام دویدن کمک کند. در صورتی که در سایر کفش ها میتوانید یک افت محسوس را مشاهده کنید. این تکنولوژی zerodrop نام دارد

طراحی جنسیتی

معمولا شرکت های تولید کننده کفش تنها تفاوتی که میان کفش های زنانه و مردانه قائل هستند، میان سایز آنهاست. در صورتی که اینطور نیست و پاهای خانم ها از نظر اناتومیک تفاوت های زیادی با پای آقایان دارد. altra اولین و تنها عرضه کننده کفش های رانینگ زنانه، با در نظر گرفتن تناسب خانم ها میباشد که این مدل طراحی را Fit4Her می‌نامد

جعبه پنچه

انواع کفش های زنانه الترا دارای یک جعبه پنجه پهن برای داشتن فضای کافی انگشتان پای شما هستند. این فناوری FOOT|SHAPE نام دارند که در هنگام دویدن به انگشتان پا اجازه میدهد به راحتی باز و بسته شوند و تجربه خوبی را از دویدن به دست آورید.