...

کفش ایمنی مهندسی

در حال نمایش یک نتیجه

معرفی کفش ایمنی مهندسی

کفش ایمنی مهندسی یکی از مهم‌ترین تجهیزات ایمنی و محافظت شخصی است که در محیط‌های کاری برای حفاظت از پاها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کفش مردانه به خوبی از پاهای شما در برابر حوادث احتمالی همانند برخورد با سطح برنده، افتادن یا عبور اشیا سنگین از روی پا، قرار گرفتن بر سطوح لغزنده و غیره محافظت می‌کند. استفاده از کفش ایمنی مهندسی برای حفظ سلامت کارگران اهمیت زیادی دارد و کارفرمایان ملزم به حصول اطمینان بابت استفاده کارگران از این کفش‌ها در محیط‌های کاری پُرخطر هستند. جهت خرید اینترنتی کفش ایمنی مهندسی می‌توانید از همین صفحه اقدام کرده و کفش مورد پسندتان را سفارش دهید.

خرید کفش ایمنی مهندسی

کفش ایمنی مهندسی در طرح‌های مختلفی تولید می‌شود و از قابلیت‌های فوق‌العاده‌ای برخوردار است تا از پاها در محیط‌های کاری خطرناک حفاظت نماید. این کفش‌ها از ویژگی‌هایی برخوردار هستند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

  • هماهنگی با شرایط کار
  • مقاومت در برابر جریان برق
  • مقاومت در برابر پارگی و سوراخ شدن
  • مقاومت در برابر آب و سرما
  • مقاومت در برابر خطرات

در صورتی که در کارگاه‌ها، کارخانه‌ها و سایر محیط‌های شغلی پرخطر مشغول به کار هستید، بایستی نسبت به خرید اینترنتی کفش ایمنی مهندسی اقدام کنید. استفاده از این کفش هنگام جابه‌جایی مواد خطرناک، کار با سیم‌های برق، کار با ابزارهای بُرنده و هنگام جابه‌جایی اشیاء گرد ضروری می‌باشد.

قیمت کفش ایمنی مهندسی

قیمت کفش ایمنی مهندسی با توجه به موارد مختلفی از قبیل برند تولیدکننده، فناوری‌ها و مدل آن متفاوت است. البته توصیه می‌شود که هنگام خرید این محصول به دنبال نوع ارزان‌قیمت آن نباشید؛ چرا که کفش‌های ارزان‌قیمت نمی‌توانند حفاظت کامل را از پای شما به عمل آورند. جهت خرید و اطلاع از قیمت کفش ایمنی مهندسی می‌توانید از محصولات موجود در این صفحه بازدید فرمایید. بولگانو انواع این کفش را با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب در دسترس شما قرار می‌دهد.