کفش کلمبیا زنانه

نمایش 1–20 از 77 نتیجه

کرمی
35% 8,427,000 تومان
5,477,550 تومان
صورتی
10% 2,457,000 تومان
2,211,300 تومان
طوسی
42% 6,879,000 تومان
3,989,820 تومان
ترکیبی
15% 4,490,000 تومان
3,816,500 تومان
صورتی
40% 2,347,000 تومان
1,408,200 تومان

کفش کلمبیا زنانه اورجینال

کفش کلمبیا در انواع کفش پیاده‌روی، کوهنوردی، طبیعت‌گردی، اسپرت و چکمه‌های گرم برای همه اشخاص محصولات با کیفیتی ارائه کرده است.برای افراد، راحتی و زیبایی کفش در کنار هم مهم است؛ بنابراین نمی.توان ساعت‌ها برای آن‌ها از مزایای یک کفش سخن گفت، بدون آنکه روی جذابیت‌های ظاهری آن کارکرد. کفش کلمبیا زنانه در عین سبکی، استحکام و مواد اولیه با کیفیت، شیک و زیباست، از این رو انتخاب بسیاری از خانم ها برای گردش‌های دوستانه یا فعالیت‌های ورزشی ‌است.

سایز کفش کلمبیا زنانه چگونه اندازه‌ گیری می‌شود؟

از آنجایی که کلمبیا یک برند مشهور و پرطرفدار است، نمونه تقلبی این کفش نیز در بازار فراوان است. بنابراین منطقی‌ترین راه برای خرید کفش زنانه کلمبیا با کیفیت اصل، مراجعه به فروشگاه‌های معتبر عرضه کننده کفش‌های برند، مانند بولگانو است. وقتی قرار باشد کفش به‌صورت اینترنتی خریداری شود، مهم‌ترین نکته‌ای که باید در نظر گرفت، سایز کفش است و حتما برای شما هم سوال پیش آمده که قالب کفش کلمبیا کوچک است یا بزرگ؟! در پاسخ باید گفت محصولات کلمبیا کاملا منطبق با استانداردهای سایزبندی است و شما باهمان شماره‌ای که همواره اقدام به خرید کفش می‌کنید، می‌توانید برای خرید کفش کلمبیا زنانه اقدام کنید.

تاثیر کفش کلمبیا زنانه بر ظاهر شما

کفش یکی از مهم‌ترین المان‌های پوشش و البته مهم‌ترین آن به‌شمار می‌رود و اطلاعات دقیقی درباره شخصیت خانم ها به مخاطب القا می‌کند. با انتخاب کفش کلمبیا زنانه، ضمن اینکه خود را شخصیتی مطلع به انواع برندهای تولیدکننده کفش و با معلومات نشان می‌دهید، به مخاطب القا می‌کنید که سلامتی و ورزش کردن برایتان دارای اهمیت است. از طرفی با هماهنگ کردن رنگ کفش زنانه کلمبیا با سایر اجزای لباس خود می‌توانید، یک ترکیب جذاب و چشم‌نواز ایجاد کنید.

قیمت کفش کلمبیا زنانه اصل

افراد به مقوله خرید کردن با وسواس بیشتری می‌نگرند. درواقع بررسی هزینه برای آن‌ها خیلی مهم است. به همین دلیل مشتری پر و پا قرص کفش کلمبیا زنانه به شمار می‌روند؛ چون می‌دانند تا مدت‌ها کیفیت و زیبایی ظاهری خود را حفظ می‌کند و خانم ها را مجبور به صرف هزینه اضافی خرید مجدد کفش نمی‌کند. کفش زنانه کلمبیا برای موقعیت‌های متعددی قابل استفاده است و نیازی نیست چندین جفت کفش برای پیاده روی، گردش، کوهنوردی و دویدن تهیه کنید. با توضیحاتی که ارایه شد، خرید کفش زنانه کلمبیا با هر قیمتی که باشد، برای خریدار به‌صرفه است. از طرفی کفش کلمبیا زنانه به سهولت قابل شستشو است، مساله‌ای که برای طرفداران کفش کلمبیا بسیار اهمیت دارد. پس از این بابت هم خیالشان راحت است که می‌توانند زیبایی ظاهری کفش خود را پس از هر بار مصرف به حالت اولیه برگردانند.